Fotovoltaika Nový Jičín

Ferrit Energy Nový Jičín vše zařídí!

Jsme stabilní ryze česká společnost s tradicí od roku 1993! Jsme výrobce fotovoltaických systémů a proto zařídíme kompletní dodávku, montáž i servis fotovoltaiky na klíč!

Také zajistíme vyřízení a schálení dotací. Stačí jen zaslat poptávku, napsat mail na info@ferritenergy.cz, nebo zavolat na telefonní číslo +420 777 704 859 a vše s vámi zdarma prodiskutujeme, zaměříme a vyřídíme!

Kompletní montáž do 30 dní od Vaši poptávky!

Stabilní zázemí společnosti s garancí dlouholetého servisu!

Garance vyřízení dotací!

Dále jen něco málo co to fotovoltaika je :-)

Montáž fotovoltaiky je proces, při kterém se solární panely instalují na střechu nebo do volné plochy s maximální expozicí slunci. Cílem je vytvořit systém, který dokáže přeměnit sluneční světlo na elektrickou energii, kterou je možné využít pro napájení domácnosti nebo jiných elektrických spotřebičů. Montáž by měla být vždy provedena odborníky, kteří dokážou správně posoudit vhodné umístění, zvolit optimální typ a velikost panelů a zabezpečit jejich bezpečné a efektivní propojení.

Při montáži fotovoltaiky je třeba vzít v úvahu několik faktorů. Orientace panelů by měla být ideálně směrem na jih, aby bylo dosaženo maximálního výkonu. Dále je třeba zohlednit sklon panelů, který by měl být optimální pro danou geografickou polohu a roční období. Montáž také zahrnuje instalaci invertoru, který přeměňuje stejnosměrný proud získaný z panelů na střídavý, který je kompatibilní s domácí elektrickou sítí. Montážní proces vyžaduje pečlivé plánování a odborné provedení, aby byla zajištěna maximální efektivita a bezpečnost systému.

Fotovoltaika Nový Jičín