Fotovoltaika Fulnek

Ferrit Energy Fulnek vše zařídí!

Jsme stabilní ryze česká společnost s tradicí od roku 1993! Jsme výrobce fotovoltaických systémů a proto zařídíme kompletní dodávku, montáž i servis fotovoltaiky na klíč!

Také zajistíme vyřízení a schálení dotací. Stačí jen zaslat poptávku, napsat mail na info@ferritenergy.cz, nebo zavolat na telefonní číslo +420 777 704 859 a vše s vámi zdarma prodiskutujeme, zaměříme a vyřídíme!

Kompletní montáž do 30 dní od Vaši poptávky!

Stabilní zázemí společnosti s garancí dlouholetého servisu!

Garance vyřízení dotací!

Dále jen něco málo co to fotovoltaika je :-)

Montáž fotovoltaického systému je technický proces, který vyžaduje pečlivé plánování a přípravu. Nejdříve je třeba provést podrobnou analýzu místa, kde má být systém umístěn. Vyžaduje se měření a hodnocení dostupného prostoru, směrování a sklonu střechy, intenzity slunečního záření a potenciálních stínících prvků, jako jsou stromy nebo sousední budovy. Pak je třeba provést technický návrh, výběr a zakoupení vhodných komponent jako jsou solární panely, střídače, regulační a měřicí zařízení, kabeláž a další příslušenství.

Samotná montáž fotovoltaického systému je pak dílem odborníků. Pokud se jedná o instalaci na střechu, je třeba pečlivě upevnit systém tak, aby odolal povětrnostním podmínkám a aby nebyla narušena střešní konstrukce. Následuje propojení jednotlivých solárních panelů a jejich připojení k střídači, který přeměňuje stejnosměrný proud z panelů na střídavý, který lze využívat v domácnosti nebo dodávat do veřejné sítě. Celý systém je pak zapotřebí otestovat a uveden do provozu. V neposlední řadě je třeba zajistit správnou dokumentaci pro státní orgány a energetické společnosti.

Fotovoltaika Fulnek